Hizmet Politikası

Müşteri Odaklılık

Danışma; Projenizin ilk aşamalarında, planınız ve bütçeniz için doğru spesifikasyonu seçmenize yardımcı olacak eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Teknik departmanımız, uygunluğu sağlamak ve uygun maliyetli bir çözüm sağlamak için tasarım yardımı sağlayacaktır. İstişare sürecinin bir parçası olarak standart ürün örnekleri sağlayabiliriz ve ayrıca mükemmel Fasatek® çözümünüzü görselleştirmenizi sağlamak için projeye özel prototipler, maketler ve proje örneklerinin geliştirilmesine yardımcı olabiliriz.

Bütçe Oluşturma; Deneyimli mimar ve mühendislerimiz, Cephe sisteminin ve uygulamasının tüm yönleri ile birlikte ayrıntılı maliyet bilgileri hakkında zamanında bilgi verebilir. Projenizi tamamlamak için gereken tüm Cephe materyallerini göz önünde bulundurarak ayrıntılı tekliflerle birlikte tam proje sunumlarına kadar maliyet planı amaçları için sağlam bütçe tahminleri sağlayabiliriz.

Üretim; Tüm Cephe ürünleri her bir proje için İstanbul fabrikamızda özel olarak üretilmektedir. Tüm elemanlar önceden imal edilmiş olarak temin edilir, yerinde kuruluma hazırdır. Üretim operasyonumuz, kalite kontrolüne taviz vermeyen bir yaklaşımla desteklenen son teknoloji üretim tesislerine sahiptir. CNC programlı prosesimiz boyutlar açısından tam esneklik sunmaktadır.

Sağlık ve Güvenlik; İş Teslimatımız, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimizin ISO 9001 gerekliliklerine uygun olarak uygulanmasıyla verimli ve sorumlu bir şekilde yönetilmektedir. Yönetim Sistemimiz aracılığıyla, kuruluşumuzun sağlık ve güvenlik risklerini tanımlamasına ve kontrol etmesine, kaza olasılığını azaltmasına, yasal uygunluğu sağlamasına ve Müşterimiz için genel performansı iyileştirmesine olanak tanıyan bir çerçeve sağlayarak güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamını teşvik ediyoruz

Fasatek